Wymiana i zwrot

Zwrot (Odstąpienie od umowy sprzedaży)

 1. Jeżeli przesłany towar nie odpowiada oczekiwaniom Klienta, istnieje możliwość jego zwrotu w terminie 90 dni bez podawania przyczyny zgodnie z ustawą z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827). W razie odstąpienia od Umowy Sprzedaży, jej strony zobowiązane są do zwrotu tego, co sobie wzajemnie świadczyły w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.
 2. Z opisanego wyżej uprawnienia mogą skorzystać osoby, które nabywają towaru do użytku własnego NIE w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży:
  1. Prosimy poinformować punkt obsługi klienta o planowanym zwrocie telefonicznie 537-244-233 bądź mailowo bok@rexo.com.pl
  2. Drugim krokiem będzie odesłanie produktu wraz z dowodem zakupu na adres podany przez biuro obsługi klienta.
 4. Towar musi być w stanie niezmienionym.
 5. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem, usługą “e-przesyłka” lub paczkomatami.
 6. Koszt odesłania towaru do sklepu ponosi Kupujący.
 7. Przy rezygnacji z towaru pieniądze zwracamy przelewem bankowym na podany rachunek w formularzy zwrotu. W przypadku wpłat przez system płatności Payu, klient proszony jest o podanie numeru konta do zwrotu. Zwrotu płatności dokonujemy do 14 dni.

Reklamacja / Wymiana

 1. Reklamację dotyczącą wad produktów można składać w ciągu dwóch lat od daty zakupu,
 2. W przypadku reklamacji prosimy poinformować punkt obsługi klienta o planowanej reklamacji towaru telefonicznie 537-244-233 bądź mailowo bok@rexo.com.pl
 3. Jeśli reklamacja zostanie uznana do Twojej decyzji będzie należeć czy życzysz sobie zwrot pieniędzy, wymianę produkty na nowy bądź wymianę produktu na inny – ewentualne różnice w cenie zostaną uwzględnione.
 4. Produkt wadliwy bądź uszkodzony zostanie wymieniony na nowy, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 3 dni od daty otrzymania przesyłki.
 5. W przypadku gdy towar w czasie transportu uległ zniszczeniu lub zabrudzeniu, prosimy o nieprzyjmowanie towaru od dostawcy, uprzednio sporządzając formularz uszkodzenia z kurierem.
 6. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient.

 

Formularz zwrotu i reklamacji dostępny TUTAJ