Regulamin

Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego dostępnego pod www.pedzledomakijazu.com
 2. Sklep internetowy prowadzony jest przez: REXO, ul. Towarowa 26/50, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 937-256-86-12
 3. Sklep internetowy pedzledomakijazu.com działający pod adresem: www.pedzledomakijazu.com, prowadzi sprzedaż zestawów pędzli do makijażu.
 4. Wszystkie podane w sklepie ceny zawierają podatek VAT
 5. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:
  1. sklep internetowy www.pedzledomakijazu.com
  2. telefonicznie 537-244-233
  3. e-mailem: bok@rexo.com.pl
 6. Za zakupy w sklepie można zapłacić następującej formie:
  1. przelewem na konto firmowe (przedpłata),
  2. poprzez system płatniczy Payu
  3. przy odbiorze przesyłki (za pobraniem)
  4. Paypalem
 7. Zamówienia na terenie Polski dostarczamy za pośrednictwem:
  1. Kurier pobranie – DPD
  2. Kurier – InPost
  3. Kurier PP – Pocztex 48
  4. Paczka priorytetowa – Poczta Polska
  5. List ekonomiczny polecony – Poczta Polska
 8. Dowód zakupu jest zawsze dołączany do przesyłki. W przypadku chęci otrzymania FV prosimy o informację telefonicznie 537-244-233 lub poprzez e-mail bok@rexo.com.pl
 9. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta. Również inne elementy oferty, jak zawartość zestawu, koszt dostawy oraz wszelkie pozostałe warunki są wiążące dla stron zgodnie od momentu złożenia zamówienia przez klienta.
 10. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 11. W przypadku złożenia zamówienia przez klienta drogą internetową (sklep internetowy, wiadomość e-mail), momentem zawarcia umowy kupna – sprzedaży jest moment potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez obsługę sklepu (e-mailem).
 12. Osoby pomiędzy 13 a 18 rokiem życia mogą dokonywać zakupów tylko za wiedzą i zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.
 13. Zamieszczone na stronach Sklepu internetowego treści, w tym opisy towarów i ceny stanowią zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.

Administratorzy:

 • Administratorami Twoich danych osobowych będzie firma REXO a także zaufani Partnerzy, z którymi współpracujemy w zakresie obsługi zamówień ze sklepów internetowych. Listę naszych partnerów możesz zobaczyć na naszej stronie polityki prywatności i zdecydować, którym z nich chcesz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych.

Realizacja zamówienia

 1. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie wymaganych danych, umożliwiających otrzymanie przez klienta zamówionego towaru i dokonanie płatności. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje e-mail zwrotny z informacją o przyjęciu zamówienia wraz z jego numerem.
 2. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny na magaztnie. W przypadku niedostępności części produktów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja lub anulowanie całości zamówienia).
 3. Warunki realizacji zamówień indywidualnych lub hurtowych są każdorazowo ustalane z klientem indywidualnie.
 4. Sklep może realizować zamówienia hurtowe – w celu ustalenia cen indywidualnych oraz ilości zamawianych sztuk prosimy o kontakt z obsługą sklepu telefonicznie 537-244-233 bądź mailowo  bok@rexo.com.pl

Zabezpieczanie danych

 1. Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych przez sklep pedzledomakijazu.com w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Klient dobrowolnie wyraża zgodę na subskrypcję, akceptując regulamin prywatności sklepu internetowego pedzledomakijazu.com .
 2. Operator sklepu pedzledomakijazu.com  dokłada wszelkich starań do skutecznej ochrony przetwarzanych danych osobowych. Dane osobowe przekazywane ze strony internetowej na serwer operatora zostały zabezpieczone szyfrowanym połączeniem SSL. Operator sklepu pedzledomakijazu.com zabezpiecza dane osobowe stosując wysoki poziom zabezpieczeń wskazany w Rozporządzeniu ministra spraw wewnętrznych i administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. z 2004 r. Nr 100, poz. 1024)

Postanowienia końcowe

 1. Niniejszy regulamin jest częścią treści zawieranej przez sklep pedzledomakijazu.com  oraz zamawiającego klienta umowy kupna – sprzedaży. Treść regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z brzmieniem z momentu złożenia przez klienta zamówienia. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi potwierdzenia zamówienia wraz z przesyłką lub przesłanie klientowi potwierdzenia mailem.
 2. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
 3. W razie jakichkolwiek niejasności należy skontaktować się z obsługą sklepu internetowego telefonicznie bądź mailowo